Oferta

Sesje fotograficzne

Profesjonalne zdjęcia to element skutecznego oddziaływania i postrzegania firmy. Nie bez przyczyny znane przysłowie mówi: „jak cię widzą, tak cię piszą”. Dlatego tak ważne są zdjęcia. Oczywiście – dobre zdjęcia. Gdy jest taka potrzeba, korzystam z pomocy stylistów i asystentów. W większości przypadków o aranżacji zdjęć czy też kadrze zdjęcia decyduję sam. Długoletnie doświadczenie robi swoje… Jak się wyraził jeden z moich przyjaciół:

„Budynki same mi pozują – niczym piękne modelki”

Wykonuję zlecenia trudne i skomplikowane. Pracuję 8 – 10 godzin dzienne – tyle ile z reguły trwają profesjonalne sesje fotograficzne. Wykorzystuję aparaty wielkoformatowe oraz specjalistyczne aparaty do wykonywania zdjęć architektury, zarówno analogowe jak i cyfrowe ( pracuje głównie średnim formatem cyfrowym, używając m.in lustrzanki Pentax 645D i Pentax 645Z o rozdzielczości 51 milionów pikseli ) w tym panoramiczne.

W miarę możliwości czasowych, wykonuje również inne prace z zakresu fotografii kulinarnej, produktów czy portretu – o tym piszę m.in na blogu.

Sesje fotograficzne

Sesje wykonuję na terenie całego kraju, ze szczególnym  uwzględnieniem Warszawy. Swoją pracę traktuję poważnie, z należytą starannością, tak jak i kontrahentów. A tak naprawdę, to lubię swoją pracę… i magię fotografii.

Zapraszam do współpracy.

tel: 601310509