W niedalekim Konstancinie…

Tym razem w celowniku aparatu fotograficznego znalazł się budynek całkiem nowy, ale o bardzo ciekawej i intrygującej nazwie – Casino Palace Konstancin. Obiekt mieszący się tuż przy głównym deptaku Konstancina – u zbiegu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza, wpada w oko wszystkim zwiedzającym podwarszawski kurort.

Luksusowa rezydencja w stylu neoklasycystycznym przyciąga nie tylko nazwą, ale serwowanymi w niej daniami. Znajduje się  tu restauracja a w ogrodach rezydencji, tuż przy Parku Zdrojowym w sezonie letnim, można posłuchać muzyki  fortepianowej przy wybornej i smakowitej kawie. Oczywiście są i tez inne atrakcje – jak sama tężnia, amfiteatr czy ekskluzywne spa. Słowem każdy znajdzie coś dla siebie… No i szykowne towarzystwo, które można spotkać w przejeżdżających starych samochodach… w Konstancinie.

3 komentarze

  1. Drogi smakoszu kawy, lodów i innych przyjemności podniebienia danie drugie czyli foty okazałej posesji to piękne ale pojedyncze dzieło frontowe. Poproszę o wszystkie strony jeśli wolno……. A może też wnętrze ?…..

  2. A ja poproszę o więcej fotek bryczek pana hrabiego. Mam nadzieję, że Autora zdjęć podwieźli tak pięknym powozem… przynajmniej do restauracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *